Rozpoczęcie roku szkolnego – zapraszamy na piknik!

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Sympatycy!

Serdecznie zapraszamy na piknik rozpoczynający Nowy Rok Szkolny, który odbędzie się 6 września 2024 r. o godz. 15:00 w Ośrodku Don Bosco w Lutomiersku.

Wierzymy, że będzie to doskonała okazja, by spotkać się w miłej atmosferze, przywitać nowych Uczniów i Rodziców i wspólnie zainaugurować nowy rok szkolny.

Spotkanie rozpoczniemy wspólną Mszą Świętą, przed którą będzie również możliwość spowiedzi.

Następnie zapraszamy na poczęstunek oraz różnorodne gry i zabawy na świeżym powietrzu. Również tym roku prosimy Tatusiów o poprowadzenie zabaw dla dzieci. Mogą to być zabawy z piłką, biegi, przeciąganie liny lub inne pomysły, które sprawią radość dzieciom.

Zachęcamy również do przyniesienia prowiantu na wspólny stół – ciasta, sałatki, zdrowe przekąski, napoje – wszystko to, co umili nam czas spędzony razem. Aby ułatwić organizację, prosimy o wpisywanie się do tabeli pod poniższym linkiem:

Piknik szkolny 06.09.2024 roku Lutomiersk – rozpoczęcie nowego roku szkolnego – Arkusze Google

Podczas pikniku będzie można załatwić następujące sprawy:

• podstemplować legitymację szkolną,
  • zapisać uczniów do szkoły,
  • zwrócić zaległe książki,
  • wypożyczyć podręczniki (tylko po wcześniejszym zgłoszeniu) KSIĄŻKI MOŻNA JUŻ WYPOŻYCZYĆ W SZKOLE, W GODZINACH PRACY SEKRETARIATU

Ważna uwaga: Jeżeli chcieliby Państwo odebrać podręczniki podczas pikniku, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie zamówienia mailowo na adres sp@nazaret.edu.pl . Książki zostaną dostarczone wyłącznie tym, którzy zgłosili taką potrzebę.

Czekamy na Państwa z niecierpliwością i liczymy na Waszą obecność! Wspólnie rozpocznijmy nowy rok szkolny w radosnej atmosferze!

KIEDY? 6 września 2024 roku o godzinie 15.00
GDZIE? Ośrodek Don Bosco w Lutomiersku, ul. Kąpieliskowa 3, 95-083 Lutomiersk. Mapka dojazdu: https://goo.gl/maps/wqcqabDer8zHGsm89