ZALOGUJ SIĘ

Edukacja domowa to zarazem przygoda i odpowiedzialność. Jednak nie musisz tej drogi przemierzać w pojedynkę.

Szkoła Nazaret daje Ci szereg nowoczesnych narzędzi, które stanowią cenną pomoc w utrzymaniu właściwego kursu. Możesz z nich korzystać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wierzymy, że będzie to pomoc, która ułatwi edukację domową całej Rodzinie.

W jaki sposób wspieramy naszych uczniów?

  • Karty pracy. Są to materiały specjalnie opracowane przez naszych nauczycieli. Pomogą Ci zrozumieć i przećwiczyć materiał, który trzeba opanować na egzamin roczny. 
  • Konsultacje on-line. Z takich przedmiotów jak język polski, matematyka i język angielski konsultacje odbywają się regularnie. Są to przedmioty, których warto uczyć się codziennie po jednej lekcji.
    Z pozostałych przedmiotów, na przykład z biologii czy z historii, również będziesz mieć możliwość konsultacji z nauczycielem, w dogodnym terminie.
  • Kalendarz. W kalendarzu sprawdzisz wszystkie najważniejsze daty. Będziesz mógł dołączyć do spotkania z nauczycielem i zaplanować czas na kolejne konsultacje.

Te oraz inne narzędzia znajdziesz tutaj

Bardzo się cieszymy, że możemy towarzyszyć Ci na tej fascynującej oraz wymagającej drodze. Wierzymy, że edukacja domowa jest prawdziwą przygodą, a zdobyte umiejętności procentują przez całe życie!