Piknik szkolny już wkrótce [ZAPROSZENIE]

Przyszła piękna wiosna i czas na spotkanie na świeżym powietrzu. Społeczność Szkoły Podstawowej NAZARET może wreszcie zobaczyć się i spędzić ze sobą kilka fantastycznych godzin. Mamy także okazję do zaproszenia osób, które chciałyby dowiedzieć się więcej o edukacji domowej i wymienić poglądy z rodzicami i nauczycielami z naszej szkoły.

Zapraszamy więc wszystkich na szkolny piknik. Wydarzenie odbędzie się 29 maja 2021 r. w Salezjańskim Ośrodku Młodzieżowym DON BOSCO w Lutomiersku przy ul. Kąpieliskowej 2. Piękny teren i doskonałe warunki do rekreacji zachęcają do aktywnego wypoczynku, modlitwy, zabawy, nauki i dyskusji dla całych rodzin. Podczas pikniku będzie więc okazja do rozmów z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami naszych uczniów. Dla dzieci i młodzieży przygotowujemy liczne propozycje zajęć aktywizujących. Jeśli znajdzie się grupa chętnych dorosłych, zorganizujemy mecz piłki nożnej ojcowie vs uczniowie.

Podczas naszego pikniku będzie można rozliczyć się z podręczników oraz załatwić podstawowe sprawy w sekretariacie (np. uzyskać legitymację szkolną). Spotkanie jest bezpłatne, ale na miejscu będzie przygotowana skarbonka do złożenia darowizny na rzecz Fundacji Filome, organu prowadzącego naszą szkołę. Można też przywieźć coś do wspólnego stołu.

Proponowany plan spotkania:

10:00 Msza święta (dla chętnych)
11:00 Otwarcie pikniku
11:00-13:00 Zajęcia edukacyjno-rekreacyjne
13:00 Mecz piłkarski lub inne atrakcje sportowe
14:00 Posiłek
15:00 Zamknięcie pikniku (chętni mogą zostać dłużej i rozmawiać do wieczora)

Dla celów organizacyjnych potrzebujemy potwierdzenia chęci uczestnictwa w pikniku.

Prosimy więc o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego (kliknij w link)

Serdecznie zapraszamy!