PODSTAWOWĄ SIŁĄ PEDAGOGICZNĄ JEST DOM RODZINNY

Edukacja Domowa

Edukacja domowa to jedna z form nauki, która pomaga połączyć rozwój i pasję z ciepłem rodzinnego domu. Twoje dziecko może realizować obowiązek szkolny w bezpiecznej i wspierającej atmosferze, w zgodzie z wartościami, które pragniesz w nim zakorzenić.

Szkoła Nazaret wspiera w tym celu rodziców, którzy mogą dostosować program nauczania do potrzeb i zdolności swojego dziecka. Oferujemy profesjonalne wsparcie w nauce oraz w integracji Rodzin na wspólnych wydarzeniach.

WIĘCEJ O EDRekrutacja

Aby zapisać dziecko do Szkoły Nazaret, wystarczy wypełnić wniosek wraz z załącznikami. Wszystkie dokumenty możesz pobrać na naszej stronie.


Jeśli uważasz, że powinniśmy wiedzieć więcej o Twoim dziecku, umów się z nami na rozmowę. Zależy nam na tym, aby każda rodzina otrzymała wsparcie, jakiego potrzebuje, a Twoje dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie.

Nauka w Szkole Nazaret jest BEZPŁATNA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROCESIE REKRUTACYJNYM

Szkoły Nazaret

to wsparcie edukacji i formacja rodzin
w duchu wartości katolickich

Mówiąc o naszej misji, powtarzamy za Fiodorem  Dostojewskim: 

„Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny” 

Naszą wizję opieramy na nauczaniu Jana Pawła II: 

„Punktem wyjścia prawdziwej edukacji musi być  prawda o człowieku, uznanie jego godności i jego  transcendentalnego powołania. Patrzeć na każdego  młodego człowieka przez taki pryzmat  antropologiczny oznacza pomóc mu rozwijać to, co w  nim najlepsze, aby wykorzystując wszystkie swe  możliwości, mógł realizować to, do czego powołał go  Bóg”

WIĘCEJ O NAS

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA NAZARET W ŁODZI

adres:telefon:

email:

JAK DO NAS TRAFIĆ

Ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69
90-558 Łódź

+48 570 342 862

sp@nazaret.edu.pl