REKRUTACJA

Witaj w Edukacji Domowej

ŚWIECIE NOWYCH MOŻLIWOŚCI

Serdecznie witamy w świecie edukacji domowej – miejscu, gdzie nauka spotyka się z ciepłem rodzinnego domu. Jest to szansa na odkrycie potencjału Twojego dziecka w atmosferze miłości, akceptacji i wsparcia. Decyzja o edukacji domowej to krok, który może otworzyć wiele nowych możliwości dla Waszej rodziny i zapewnić niezapomnianą podróż po świecie wiedzy, dobrych nawyków i cennych wartości. Cieszymy się, że podejmujesz ten krok razem z nami!

Jak zapisać dziecko do szkoły Nazaret?

Zapisanie dziecka do naszej szkoły jest proste i wygodne. Dokumenty możesz pobrać poniżej i czytelnie wypełnione wysłać pocztą na adres szkoły: Szkoła Podstawowa NAZARET, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69, 90-558 Łódź.

Jeśli zależy Ci na tym, aby proces rekrutacyjny ruszył jak najszybciej, możesz dodatkowo wysłać skany dokumentów mailem: sp@nazaret.edu.pl. A jeśli jesteś w okolicy i masz ochotę odwiedzić naszą szkołę w centrum Łodzi, zapraszamy do naszego sekretariatu. Wszystkie dokumenty możesz wypełnić na miejscu przy dobrej kawie. Jesteśmy dla Ciebie otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Dokumenty do pobrania, które należy złożyć:

  • Oświadczenie o zapewnieniu dziecku warunków umożliwiających realizację podstawy programowej obowiązującej na danym etapie edukacyjnym.
  • Zobowiązanie do przystępowania przez dziecko w każdym roku szkolnym do rocznych egzaminów klasyfikacyjnych, o których mowa w art. 37 ust. 4 w/w ustawy.

Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że na powyższych dokumentach wymagany jest podpis obojga rodziców/opiekunów prawnych.
Ważne: do wniosku prosimy o dołączenie kopii świadectwa szkolnego ostatniej ukończonej klasy.

Jak przebiega proces rekrutacyjny?

Po dostarczeniu do nas prawidłowo wypełnionego wniosku podpisujemy umowę o kształcenie.
Następnie Dyrektor wydaje Decyzję zezwalającą na spełnienie obowiązku szkolnego / przedszkolnego poza szkołą / oddziałem przedszkolnym.
I to już wszystko!
O nic więcej nie musisz się martwić. Poinformujemy szkołę rejonową Twojego dziecka, że teraz będzie uczyło się u nas i zadbamy o związane z tym formalności.

Warto rozmawiać

Każde dziecko jest wyjątkowe i my o tym wiemy. Każde ma swoją historię i bagaż doświadczeń, mocne i słabe strony oraz wrażliwość. Zdarza się również, że wymaga indywidualnego podejścia pedagogicznego.
Powiedz nam o tym, co uważasz za ważne a my pochylimy się nad tym. Zależy nam na tym, aby edukacja Twojego dziecka była inspirującą przygodą, dlatego chętnie udzielimy potrzebnego wsparcia.