BIWAKI EDUKACYJNE

Chcemy uczyć dzieci

Przywracamy dzieciom radość z edukacji!

Biwaki edukacyjne to nauka w formie przygody na łonie przyrody w gronie rówieśników.

Każdy biwak to kilka dni w naturze z przyjaciółmi, spędzone na wspólnej nauce, przygotowaniu jedzenia, zabawie i wypoczynku.

Chcemy stworzyć bazę noclegowo-sanitarną dla dzieci i młodzieży, aby doświadczały natury, uczyły się trudnych przedmiotów od pasjonatów, wspólnie bawiły się i grały w terenie, paliły ogniska, patrzyły w gwiazdy i rozmawiały do białego rana. Bez mediów i bez nudy, za to w gronie przyjaciół, w przyrodzie i przygodzie. Niech nasze dzieciaki zakosztują edukacji, która nie jest oderwana od rzeczywistości.

Potrzebujemy: zaplecze noclegowe, pomoce dydaktyczne, wiatę i węzeł sanitarny oraz zatrudnić kompetentne osoby do prowadzenia. Zebrana kwota pozwoli nam przygotować logistycznie i dydaktycznie 3 biwaki latem 2024r. dla 45 dzieci z ubogich rodzin.

Pomóż nam dać dzieciom to, co Ty miałeś na swoim podwórku…

Wpłacasz 100zł, dostajemy 200zł!

Wpłacasz 500zł, dostajemy 1000zł!

Firma Doterra podwaja to, co zbierzemy! Zasponsoruj dzieciom uśmiech i ciekawą naukę 😃 Każde dziecko na to zasługuje!

Koszt biwaku będzie zminimalizowany, aby wiele dzieci zagrożonych ubóstwem mogło z niego skorzystać. Podczas biwaków dzieci będą miały wykwalifikowaną opiekę pedagoga – pasjonata wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Sprzęty edukacyjne (wyposażenie, pomoce dydaktyczne) – 1000$

Domki z wyposażeniem  – 23000$

Polowa łazienka – 3000$

Wiata ogniskowa – 2000$

Strona internetowa – 1000$

Pedagogów pasjonatów – zatrudnimy we własnym zakresie.

Nasze zaangażowanie w pozyskanie darczyńców, sponsorów, reklamę, rekrutację, koordynację projektu, udostępnienie ziemi – bezcenne