Podstawową siłą
pedagogiczną jest dom rodzinny

EDUKACJA DOMOWA

Edukacja domowa to jedna z form nauki, która pomaga połączyć rozwój i pasję z ciepłem rodzinnego domu. Twoje dziecko może realizować obowiązek szkolny w bezpiecznej i wspierającej atmosferze, w zgodzie z wartościami, które pragniesz w nim zakorzenić.

Szkoła Nazaret wspiera w tym celu rodziców, którzy mogą dostosować program nauczania do potrzeb i zdolności swojego dziecka. Oferujemy profesjonalne wsparcie w nauce oraz w integracji Rodzin na wspólnych wydarzeniach.

Przywracamy dzieciom radość z edukacji!

Biwaki edukacyjne to nauka w formie przygody na łonie przyrody w gronie rówieśników.
Pomóż nam dać dzieciom to, co Ty miałeś na swoim podwórku…

Firma doTERRA podwaja to, co zbierzemy!

Rekrutacja

Aby zapisać dziecko do Szkoły Nazaret, wystarczy wypełnić wniosek wraz z załącznikami. Wszystkie dokumenty możesz pobrać na naszej stronie.

Jeśli uważasz, że powinniśmy wiedzieć więcej o Twoim dziecku, umów się z nami na rozmowę. Zależy nam na tym, aby każda rodzina otrzymała wsparcie, jakiego potrzebuje, a Twoje dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie.

Nauka w Szkole Nazaret jest bezpłatna

Dowiedz się więcej o procesie rekrutacyjnym

Szkoły nazaret

to wsparcie edukacji i formacja rodzin
w duchu wartości katolickich

Mówiąc o naszej misji, powtarzamy za Fiodorem Dostojewskim:

„Podstawową siłą pedagogiczną jest dom rodzinny”

Naszą wizję opieramy na nauczaniu Jana Pawła II:

„Punktem wyjścia prawdziwej edukacji musi być prawda o człowieku, uznanie jego godności i jego transcendentalnego powołania. Patrzeć na każdego młodego człowieka przez taki pryzmat antropologiczny oznacza pomóc mu rozwijać to, co w nim najlepsze, aby wykorzystując wszystkie swe możliwości, mógł realizować to, do czego powołał go Bóg”